Ekonomi

Victory Professional Care’in başarısı ödülleri getirdi

5. Altın Ege Ödülleri muhteşem bir geceyle sahiplerine sunuldu. Victory Profesyonel Deva, 5. Altın Ege Ödülleri’nde İzmir’e Değer Katan Marka ödülüne layık görüldü. Özlem Yıldız’ın sunumuyla İzmir Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen muhteşem geceye İzmir’in önemli isimleri yoğun ilgi gösterdi.

5. Altın Ege Ödülleri, Estrella Medical Group ana sponsorluğunda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bostanlı Esnaf, Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD) heyeti başkanlığında belirlenen ödüller, Hayat Keyfi İş Dergisi İmtiyaz Sahibi Murat Kaplan tarafından takdim edildi.

Gecenin gümüş sponsorları ise Victory Professional Deva, Ertanlar Besin, Omega Şirketler Grubu, Eden Rezidans, Demirsel İnşaat ile Olgun Olça İnşaat ve Otomotiv oldu.

Özlem Yıldız ve Murat Kaplan’ın esprili diyaloglarıyla renklenen gece, Sevdim Selkuşu’nun güçlü sahne performansıyla sona erdi.

Gecede ödül alan genç işadamı Anıl Bahçe, yaşadığı başarılı futbol kariyerini sakatlık nedeniyle bırakmak zorunda kalınca kendi markalarını daha iyi yerlere taşımak için iş hayatına geri döndü. Babasıyla birlikte yüzlerce eser üreten firma, onlarca yıllık tecrübe ve gençlik gücüyle alanında emin adımlarla ilerliyor.

Çocukluğundan beri babasıyla birlikte kurduğu Victory markasıyla büyüyen Anıl Bahçe, futbola olan ilgisinden dolayı futbolcu oldu. Başarılı futbol kariyerini sakatlanınca bırakmak zorunda kalan Anıl Bahçe, tamamen Victory markasına odaklanmak ve şirketi daha iyi bir konuma getirmek için babasıyla güçlerini birleştirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu